+420 725 179 791

FeuerTrutz Digital 2020

FeuerTrutz Digital 2020

Veletrh protipožární prevence FeuerTrutz ve své klasické podobě letos bohužel neproběhne. Vzhledem k tomu, že potřeba výměny názorů, hledání kontaktů a prezentace novinek trvá i za doby epidemie, rozhodl se pořadatel veletrhu uspořádat virtuální akci, která se uskuteční v termínu od 30. 9. do 1. 10. 2020.

Během dvou dnů se vystavovatelé v online platformě představí profilem společnosti a poskytnou informace o svých inovacích a produktech. Ve fóru digitálních vystavovatelů bude nabídnuta řada zajímavých přednášek. Zájemci o účast jako vystavovatelé se dozví více informací zde: https://www.feuertrutz-messe.de/de/digital .

Návštěvníci virtuální platformy se mohou účastnit přednášek, prohlížet si profily vystavovatelů a používat různé komunikační nástroje ke kontaktování potenciálních zákazníků nebo partnerů. Neváhejte a buďte u toho také Vy! Vstupenky na veletrh jsou k dispozici na https://www.feuertrutz-messe.de/de/besucher/tickets/ticketshop

Více informací o FeuerTrutz Digital 2020 získáte na webové stránce akce https://www.feuertrutz-messe.de/de/digital nebo u výhradního zastoupení veletržní společnosti v ČR: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 775 663 700, 775663548.

ČLENOVÉ PKPO